Electronic Gadgets
BBQ Arc Lighter Rechargeable, USB Electric Lighter
SKU:
AB00032
In stock
Original price was: ₹999.00.₹650.00Current price is: ₹650.00.| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Zinc Alloy |
Car G7 Wireless Charger, Wireless Bluetooth Car FM Transmitter
SKU:
AB00037
In stock
Original price was: ₹900.00.₹380.00Current price is: ₹380.00.| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 2.5 cm |
| Color | Grey & White |
| Material | Plastic |
| Special Feature | Bluetooth FM Transmitter, Hands Free Calls |
| Wireless Type | Bluetooth |
Facial Gun Massager, Muscle Body Massager
SKU:
AB00034
Out of stock
Original price was: ₹1,500.00.₹1,050.00Current price is: ₹1,050.00.| Weight | 0.738 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 6.5 × 22 cm |
| Color | Black & Blue |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery Powered |
Handy Heater 400 Watt, Mini Heater For Room
SKU:
AB00026
In stock
Original price was: ₹900.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.| Weight | 0.385 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8.5 × 15 cm |
| Power | 400 Watts |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Uses | Indoor |
Happy Birthday Led Light, Happy Birthday Letter Light
SKU:
AB00063
Out of stock
Original price was: ₹650.00.₹250.00Current price is: ₹250.00.| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 1.5 cm |
| Color | Multi-Color |
| Material | Plastic |
High Pressure Car Washer Gun, Battery Operated Car Washer
SKU:
AB00059
In stock
Original price was: ₹5,000.00.₹2,299.00Current price is: ₹2,299.00.| Weight | 2.212 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 10 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic & Stainless Steel |
| Power Source | Battery Powered |
International Adopter For Travelers
SKU:
AB00004
In stock
₹279.00| Name | International Adopter For Travelers |
|---|---|
| Colour | White |
| Shape | Rectangle |
| Features | Multilple plug in One Device |
| Quantity | 1 no. |
International Adopter For Travelers
SKU:
AB00009
In stock
Original price was: ₹499.00.₹289.00Current price is: ₹289.00.| Name | International Adopter For Travelers |
|---|---|
| Colour | White |
| Shape | Circle |
| Features | Multilple plug in One Device |
iPhone Case 12/13/14/15/ plus/pro/pro-max
SKU:
AB00024
In stock
Original price was: ₹399.00.₹199.00Current price is: ₹199.00.| Special Features | Wireless Charging Compatible |
|---|---|
| Colour | Transparent |
| Number of items | 1 Nos. |
| Material | Silicon |
| Form Factor | Basic Case |
| Item Weight | 40 gm |
Jaguar Car Dashboard Phone Holder
SKU:
AB00010
In stock
Original price was: ₹349.00.₹249.00Current price is: ₹249.00.| Name | Jaguar Car Dashboard Phone Holder |
|---|---|
| Material | Plastic & Metal |
| Color | Gold |
| Number of items | 1pcs in 1 Packet |
| Style | Car Accessories |
K35 Wireless Microphone, Collar Microphone Lapel Lavalier Mic Plug
SKU:
AB00053
In stock
Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8.5 × 3.5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic & Silicone |
| Power Source | Battery Powered |
| Connectivity Tech | Camera, Speaker, Smartphone |
K8 Wireless Mic, Wireless Microphone
SKU:
AB00065
In stock
Original price was: ₹1,500.00.₹490.00Current price is: ₹490.00.| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 2.5 × 0.5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery Powered |